Servis

Karosářské práce

Nabízíme široké spektrum služeb v oblasti karosářských prací pro osobní i nákladní automobily. Díky svým dlouholetým zkušenostem, pečlivosti a použití moderních technologií vám můžeme zaručit, že váš i těžce poškozený osobní, terénní či nákladní automobil bude po opravě zcela srovnatelný s jeho původním stavem. Máte-li tedy problém s karoserií vašeho automobilu, neváhejte a svěřte se do rukou odborníků.

Diagnostika

V současné době jsou automobily stále více vybavovány elektronickými řídícími jednotkami od elektroniky motoru až jednotkami pro určité části vozidla. Elektronika nejen rozšířila schopnosti a funkce automobilů, ale umožňuje také lépe určit případnou závadu. Většina řídících jednotek v automobilech je proto dnes vybavena pamětí závad, do které se ukládají informace o zjištěných závadách. Je tak možné poměrně snadno vyhodnotit i závady, které se objevují jen sporadicky a jinak by se velmi obtížně určovaly.

Výměny rozvodových řetězů a řemenů

Rozvodový systém je kritická část motoru, kterou je nezbytně nutné udržovat ve stavu požadovaném výrobcem vozidla. Rozvodový řemen (řetěz), anglicky "timning belt" doslova znamená systém časování chodu pohonné jednotky. Pomocí rozvodového řemenu se ve správnou chvíli otevírají a zavírají ventily. Od jeho správného nastavení se odvíjí mimo jiné i délka životnosti jednotlivých komponent na něm napojených.

Elektroopravy a montáž elektropříslušenství

Bezproblémový provoz automobilů dnešní doby je závislý na dokonalém stavu elektroinstalace, funkční řídicí jednotce a všech souvisejících elektrických elementech vozu, které pomáhají k bezpečné a pohodlné jízdě. Poruchy a problémové fungování vozu pramení v mnoha případech ze špatné elektroinstalace. Čím starší vůz je, tím více problémů s jeho věkem přichází, což je logické.

Plnění, čištění a opravy klimatizací

Provádíme kompletní servis autoklimatizace, včetně testu klimatizace (prevence závad). Poskytujeme kompletní program pro plnění a doplnění autoklimatizace médiem R134. Kompletní servis autoklimatizace zahrnuje diagnostiku závady a její následnou opravu. V rámci služeb nabízíme antibakterialní dezinfekci autoklimatizace.

Opravy motorů všech typů vozidel

Přikláníme se také k tomu, že v autoservisu se mají auta opravovat a ne měnit poškozené celky? Hledáte autoservis, kde se cena za opravu nešplhá do astronomických výšin? Vyměnit vadný celek umí v každém autoservise, náš autoservis si zakládá na nalezení a odstranění příčiny Vaší závady.

Zajištění vyčištění originálních FAP filtrů

Proč se začaly filtry částic vlastně používat? Každý tuší, že je to kvůli stále se zvyšujícím emisním normám. Filtry DPF jsou povinné pro vznětové motory až s příchodem normy EURO 5, a to kvůli požadavku na minimální kouřivost. Nicméně to je jen část zobecněného příběhu, jehož hlavní pointa spočívá v následujícím. Moderní dieselové motory se stále jemnějšími vstřiky nafty totiž produkují mikročástice (saze) až do velikosti pouze 0,005 mm. U modernějších motorů i menší. Tyto částice nejsou okem postřehnutelné. Ty jsou právě kvůli svojí velikosti pro lidský organizmus z dlouhodobého hlediska fatální. Tyto malé částice nejsou zachyceny ani v nose, ani v hrtanu, v průdušnicích, ani průduškách a mohou se dostat až do plicních sklípků!

Příprava a zajištění STK

Zajistíme pro Vás kompletní prohlídku Vašeho vozidla. Před státní technickou kontrolou vozidlo pečlivě prohlédneme, zjistíme případné vady, informujeme Vás o nich. Domluvíme se s Vámi na nutné opravě, aby vozidlo technickou kontrolou bez problému prošlo. Zkontrolujeme vše – od koroze, stavu pneumatik a brzd, seřízení světlometů, stav tlumičů, povinné výbavy, výbavy vozidla, jestli je vše platně zapsané v technickém průkazu.

Služby pneuservisu

 • přezutí pneumatik
 • vyvážení pneumatik
 • jarní a podzimní přezutí celého vozu v akčních cenách
 • zakoupení nových pneu a disků
 • poradenství

Montáž tažných zařízení s certifikátem

Jsme certifikované pracoviště pro montáž tažných zařízení. Jako certifikované pracoviště nabízíme montáž tažných zařízení na osobní, dodávková i nákladní vozidla. Veškerá tažná zařízení a doplňky, které dodáváme a montujeme, jsou homologovány a splňují požadavky zákona č. 56 Sb. a neomezují záruku na vašem voze. Tažné zařízení je bezpečnostní díl, proto nabízíme pouze kvalitní atestované produkty ověřených výrobců. Výhodou pro Vás je přesná montáž na připravené úchytné body na karoserii a dlouhá životnost.

Potřebujete opravit Vaše vozidlo v krátkém čase za příznivou cenu?

specializujeme se na vozidla značky BMW

 • Autoopravna, autoservis Hurych
 • Radek Hurych
 • majitel
 • Borská 2832/63b
 • Plzeň
 • 30100
 • Česká republika